O firmie

Zakład Produkcji Mebli DANY to przede wszystkim kreatywność oraz produkcja mebli o dobrej jakości i atrakcyjnej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a już od 5 lat dostarczamy nasze meble do Państwa domów.

Meble produkujemy w jednym z większych centrów meblowych w Polsce – w Elblągu w woj. warmińsko – mazurskich. Stale współpracujemy z innymi producentami mebli z naszego regionu. Dzięki wymianie doświadczeń, nie konkurujemy z nimi, ale dołączamy do elity producentów mebli w Polsce.

Otwarty umysł, pomysłowość naszych pracowników, słuchanie sugestii klientów  - pozwalają nam wprowadzać do naszej stałej gamy produktów nowatorskie pomysły. Nie realizujemy tylko proponowanych na tej stronie systemów – realizujemy również Państwa pomysły (wystarczy przedstawić nam swoją koncepcję, a my zajmiemy się resztą).

Nasze meble staramy się produkować w popularnych i uniwersalnych rozmiarach, tak aby pasowały one do Państwa wnętrz. Wszystkie nasze meble przygotowywane są w kilku opcjach (gabarytach) i w wielu wariantach kolorystycznych – zawsze jednak o tej samej dobrej jakości.

Niezmiennie ważne jest dla nas również środowisko, dlatego nasze produkty są tworzone ze świadomością kosztów, z którymi się to wiąże.

Lokalizacja naszej fabryki w środkowej części północnej Polski umożliwia organizację optymalnego transportu z wykorzystaniem transportu drogowego, kolejowego oraz morskiego. Dużą zaletą naszej firmy jest krótki czas oczekiwania na zamówione meble. Dzięki dużym stanom magazynowym jesteśmy w stanie wysłać towar w ciągu 48 godzin od zamówienia. 

Zakupu naszych mebli można dokonać osobiście, przez sklep internetowy i w popularnym serwisie aukcyjnym – allegro.pl. Aktualne wyprzedaże i promocje przedstawiamy jednak na stronie internetowej.

Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty – naszym celem – Państwa zadowolenie.

KONTAKT Z NAMI

Zakład Produkcji Mebli DANY znajduje się w Elblągu, w województwie warmińsko - mazurskim. Tworzymy meble do Waszych domów od ponad 5 lat! Zapraszamy do współpracy.

DANY MEBLE Daniel Pelc
82-300 Elbląg, ul. Pszeniczna 33-35

tel. +48 667 160 181 
email: dany-meble@o2.pl 

godziny pracy biura: 8.00 - 20.00

do góry strony