F.A.Q.

1. W JAKIEJ FORMIE SPRZEDAWANE SĄ MEBLE

Wszystkie nasze meble sprzedawane są w spakowanych paczkach do samodzielnego montażu. W każdym opakowaniu znajdą Państwo komplet części oraz instrukcję obsługi. Do samodzielnego montażu wystarczy Państwu minimum narzędzi. Opakowanie dostarczone przez naszego dostawcę lub kuriera powinno być zawsze sprawdzone w jego obecności. 

2. JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Większość naszych produktów jest dostępna w magazynie i może być wysłana do Państwa praktycznie od ręki. Mnogość wzorów i modułów może jednak wpłynąć na czas realizacji. Nie posiadamy możliwości magazynowania wszystkich produktów w każdym kolorze i rozmiarze. Produkt, którego nie posiadamy w magazynie wydłuża czas realizacji zamówienia do 7-14 dni. W sytuacji gdy zależy Państwu na czasie, można z nami telefonicznie uzgodnić możliwość i termin szybszej wysyłki.

3. CZY MOŻNA ZAMAWIAĆ POJEDYNCZE ELEMENTY

Tak. Można zamówić poszczególne elementy zestawu. W sytuacji gdy kontakt z naszą firmą odbywa się za pomocą allegro, należy się z nami skontaktować.

4. ILE WYNOSI GWARANCJA?

Okres gwarancyjny na nasze produkty wynosi 24 miesiące. Należy pamiętać, iż gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz wpływu innych czynników (detergenty, zalanie mebla, itp.). Warunki dostarczenia reklamowanego produktu lub możliwości wykonania oględzin u klienta prosimy ustalać indywidualnie – telefonicznie.

5. DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

W zależności od miejsca, w którym dokonują Państwo zakupu przewidziane są różne opcje dostawy i płatności. Dostawę realizujemy za pomocą kuriera lub transportem własnym. Możliwa jest płatność z góry oraz za pobraniem podczas odbioru.

do góry strony