Dostawy i zwroty

Dostawy

Profesjonalny transport mebli jest zawsze dużym wyzwaniem. Waga, gabaryty, delikatność elementów mebli (szkło, blaty, oświetlenie, itp.) wymuszają profesjonalny i odpowiedzialny transporty.

Aktualnie wysyłki realizowany są za pośrednictwem firm kurierskich FedEx, DPD lub transportem własnym.

Koszt transportu w zależności od wagi mebla waha się w granicach 130-150 zł.

Prosimy pamiętać, iż mimo wszelkich starań, przesyłka może dojechać do Państwa w stanie budzącym Państwa wątpliwości. Prosimy wówczas otworzyć paczkę w towarzystwie kuriera lub naszego kierowcy oraz nie przyjmować jej w razie uszkodzenia mebla. Nasze produkty są zapakowane w sposób który dodatkowo chroni je w transporcie - uszkodzone opakowanie (porwane, wgniecione) nie musi oznaczać uszkodzenia produktu.

W razie wątpliwości i pytań - prosimy o kontakt - tel. 667 160 181

 

Zwroty

ZAŁĄCZNIK 1 DO REGULAMINU

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta)

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować firmę

Pelc Daniel Usługowo Handlowa Dany, z siedzibą w Elblągu, ul. Sadowa 17/2, e-mail: dany-meble@o2.pl lub tel. 601 669 575 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

W przypadku umowy kupna- sprzedaży obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach, uprawnienie do odstąpienia od umowy wygasa wraz z upływem 14 dni od dnia objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
  2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  3. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
  4. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


ZAŁĄCZNIK 2 DO REGULAMINU

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz, zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wypełniając Formularz zwrotu towaru. Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej.

Przesyłkę nadaj na adres:

Pelc Daniel UH Dany, ul. Sadowa 17/2, 82-300 Elbląg


FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Pelc Daniel UH Dany, ul. Sadowa 17/2, 82-300 Elbląg82-300 Elbląg, dany-meble@o2.pl

Ja ............................................................ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ...........................................................,

numer oferty/kod produktu .................... ...............................................................................................................

Data zawarcia umowy to ........................., data odbioru .........................

Imię i nazwisko ................................................................

Adres ..............................................................................

Data ................................................................................

Nr konta bankowego .........................................................

Dane do przelewu .............................................................

PLIKI

do góry strony