Dlaczego my

 

DOŚWIADCZENIE

Dany Meble to 5 lat historii ale i zarazem ponad 10 lat doświadczenia w branży meblarskiej. Współpracujemy z innymi producentami mebli – uczymy się wzajemnie na błędach i razem osiągamy sukcesy. 

 

 

CENA NAS WYRÓŻNIA

Produkowane przez nas meble niejednokrotnie zadziwiają Państwa ceną. Atrakcyjna cena jest wynikiem bardzo dużej produkcji poszczególnych linii produktów. Zaoszczędzony czas, nie występujące praktycznie odrzuty materiałów, dobrze zaplanowana logistyka – to dzięki temu możemy Państwa pozytywnie zaskakiwać cenami. Meble mogą być dobre i tanie, a z opinii naszych klientów wynika, że są również ładne.
 

 

FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA

Trudno określić co jest funkcjonalne i zarazem wygodne. My osiągnęliśmy to dzięki Państwu. Setki opinii, bezpośrednie rozmowy z klientami, pozwoliły zebrać nam w jednym miejscu wszystkie plusy i minusy naszych mebli. Te drugie zostały wyeliminowane i dziś cieszymy się czytając Państwa opinie
 

 

WYGLĄD MEBLI

Trendy i gusta konsumentów zmieniają się ciągle. Niezmiennie jednak od wielu lat, cieszy nas prostota i czystość formy. Nasze meble są tak zrobione, że w pokoju o niewielkim wyposażeniu rzucają się w oczy a w „zapchanym” pomieszczeniu komponują się zresztą. Osiągnęliśmy to dzięki ostatecznej bryle mebla i zastosowanym kolorom (kompozycjom kolorów). Funkcjonalnie i wygodnie? Dlaczego nie.

 

 

JAKOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Produkty Dany Meble wykonane są z wysokiej jakości płyt laminowanych. Są one odporne na warunki takie jak: temperatura i wilgoć. Ma to oczywiście bardzo duży wpływ na ich końcową wytrzymałość. Meble tworzone są z zachowaniem rygorystycznych norm technicznych. Kontrola każdej wyprodukowanej partii mebli minimalizuje sprzedaż produktów z wadami. Stosowane akcesoria, które mają wpływ na końcową jakość mebla pochodzą od sprawdzonych i renomowanych firm.

 

 

W ZGODZIE Z NATURĄ

Wysoka odpowiedzialność społeczna oraz wysokie normy ekologiczne od zawsze towarzyszą nam przy produkcji mebli. Nie jest to dla nas problemem a raczej wyznacznikiem że nasze meble stojące w Państwa domach muszą być po prostu „zdrowe”. Używane środki, dbałość o utylizację odpadów powstających przy produkcji, kontrola technologi zapewniają nam… życie w zgodzie z naturą.

 

do góry strony